O nás

jennife

Jmenuji se Kristýna Jamnická

Jsem blázen do designu, tak trochu fotograf, šťastná žena, přítelkyně a podnikatelka s velkými sny. Ulítávám na proseccu, jsem nadšenec do marketingu, bez červené rtěnky nevyjdu ven a moje nejoblíbenější místo je doma, na gauči s mým přítelem. 

šffš

Od vysoké školy jsem se pohybovala v prostředí marketingu ve velkých korporátech. Chtěla jsem udělat kariéru v marketingu a být velké zvíře.

Život ale v minulém roce nabral jiné obrátky. Najednou jsem seděla za počítačem a hledala dárek pro kamarády ke svatbě. Rozhodla jsem se udělat dárkový box, který jim připomene jejich dosavadní život.

A světe div se, hledání produktů, plánování a balení mě bavilo. Když jsem poté na svatbě viděla reakce na můj box, všechno mi to začalo zapadat dohromady - ta volnost, kreativita, radost z reakcí na dárkový box. 

Za pár měsíců od svatby vznikl e-shop Moonbow a my s přítelem od té doby neustále něco převážíme, snad nikdy jsme neměli volné místo v kufru auta, byt nám voní po svíčkách a vonných kartičkách a stal se z něj malý fotoateliér.

 

Chcete vědět, co mě zahřeje u srdce?

Jsou to pozitivní reakce lidí a společností na můj e-shop. Tak vím, že to, co buduji, má smysl.

 

 

Můj kvíz

 

 

MÉ OBLÍBENÉ

Jste tady noví? Toto jsou mé oblíbené stránky na e-shopu

 

  POSKLÁDEJTE SI SVŮJ DÁRKOVÝ BOXNA PÁR KLIKNUTÍ   BLOG   TIPY A TRIK