Náš příběh

276.Terezka_a_GabrielDárky v nás dokáží vzbudit radost, pocit štěstí, úsměvy a také vzpomínky. Snad mi dáte za pravdu, když řeknu, že se nic na světě nevyrovná emocím, které vidíme v očích obdarovaného. V ten moment se radost z dárku přenáší i na nás. Dle mého mají dárky kouzelnou moc, potěšit jak toho, kdo dárek dostává, tak i toho, kdo dárek dává.

Dárek může ale i potrápit. Mnohdy, když hledáme něco speciálního, nedokážeme na nic narazit a strávíme hodiny hledáním a vymýšlením.

Sama jsem takto v létě seděla s kamarádkami a snažily jsme se vymyslet dárek našim dlouholetým kamarádům k jejich svatbě. Mělo jít o něco osobního, co jim připomene jejich začátky. Typické dárky ke svatbě se nám nelíbily a tak začal vznikat seznam věcí, co nám Terku a Gabriela připomínalo. Byly to maličkosti, které spolu neměly nic společného, byly ale součástí jejich příběhu.  Tady už zapracovala má kreativita a vznikl první dárkový box. Byl osobní, se svým vlastním příběhem.

OD SNŮ K REALIZACI 

Už nějakou dobu jsem si pohrávala s myšlenkou vlastní firmy. Neměla jsem ale ten správný podnět, který by mi řekl: tohle je něco extra a proto se tomu chci věnovat naplno. Podnět přišel, když jsem viděla reakce na náš svatební box. V očích našich dvou kamarádů se leskly slzy radosti, vyzařovala z nich láska a vzpomínky. Přesně v tu chvíli jsem si uvědomila, že přesně takovou radost chci lidem přinášet.  

 

Naším posláním je vytvářet dárky pro lidi, jako jsme my - s duší umělce, kteří touži po moderních, kvalitních a originálních produktech. 

Chápeme, jak zdlouhavý proces vybírání dárků může být. Naší prací je Vám pomoci najít dárek, který bude stejně osobní, jako byste ho hodiny vybírali vy. Každou minutu, co projíždíte e-shopy nebo sháníte balící papír, přece můžete dělat vaši opravdovou práci, učit se novým dovednostem nebo relaxovat. 

Baví nás hledat jak české, tak zahraniční firmy, které jsou výjimečné v tom, co dělají.

Sami jsme posedlí dokonalostí, precizností, kvalitou a saténovými stuhami.

Naším největším snem je, aby lidé měli rádi to, co darují. Chtěli bychom, aby obdarovaní se zatajeným dechem otevírali box a projevili tolik nadšení a radosti, jako moji kamarádi na své svatbě.

I přes to, že jsme na Moonbow s přítelem zatím sami, máme za sebou milovanou rodinu a skvělé přátele, kteří nám pomohli sen posunout blíže ke skutečnosti. 

Připojte se i vy a pojďme spolu ten kouzelný moment darování zformovat. 

 

Těším se na spolupráci, 

Kristýna

Zakladatelka Moonbow, milovník dobrého červeného vína, kávy a vzácných okamžiků