DÁRKY NA MÍRU

banner

 

VÍTÁME VÁS VE SVĚTĚ ZÁZRAKŮ

S čím vám můžeme pomoci? 

____________________________

 Jsme zde pro firmy, které hledají výjimečné dárky pro své klienty a partnery.  Tyto firmy ví, že je jejich značka silná a proto potřebují i odpovídající prostředky, jak lidem poděkovat za jejich důvěru. Potřebují dárky, které je odliší od jejich konkurence a vyvolají v lidech odpovídající emoce - radost a souznění. 

Dost už bylo lahví vína v papírových taškách, pochutin v celofánu a kancelářských potřeb s logem firmy.  

 

Pomáháme nevěstám a ženichům, kteří chtějí poděkovat hostům za to, že s nimi sdíleli jejich kouzelný moment a oslavili jejich lásku. Fantazii se meze nekladou, může to být malá drobnost, ale klidně i celý dárkový box, který bude sloužit jako balíček na uvítanou. 

Nebo se snad chystáte na svatbu a rádi byste darovali něco speciálního, ale chybí vám ucelená myšlenka nebo popřípadě čas na tvorbu dárku? V tom případě jsme tady také pro vás, připraveni na vaše podněty, nápady a návrhy. Všechnu práci přenecháte nám, na vás už bude jen předání dárku do správných rukou. 

 

Proces tvorby dárku na míru: Začínáme prvotním kontaktem a domluvením schůzky nebo telefonního hovoru, abychom probrali rozsah, nápady, inspiraci, atd. Do týdne přijdeme s návrhem, který s vámi následně ladíme až k vaší spokojenosti. Dle rozsahu projekt zrealizujeme v rozmezí dvou až čtyř týdnů a doručíme na místo určení.

 

17de191a-f58e-4a93-a23e-453340c02932