Svíčka jako ideální dárek: VOLUSPA

Kdysi dávno v historii byly svíčky využívány pro funkční účely - aby osvětlovaly naše domovy. V dnešní době mají zábavnější funkci - pomáhají nám uvolnit se, rozmazlovat se a především cítit to hřejivé teplo domova. Baví nás na nich, že jsou perfektním parťákem při čtení knížky, horké koupeli nebo při romantické večeři. A když navíc krásně voní, umožní nám proměnit i obyčejný večer v něco kouzelného. Čich je jedním z našich nejsilnějších smyslů a skrze něj můžeme prožít pocity klidu a radosti. 

Pokud přemýšlíte nad vhodným menším dárkem a zvolíte svíčku, určitě nešlápnete vedle.

Voluspa

Jestli naopak chystáte tématický dárek, svíčka se bude hodit do spa balíčků, přivítání miminka a pogratulování mamince, narozeninových balíčků, balíčků k svátku, k povýšení v práci nebo ke svatbě. 

 

Inspirují nás produkty, které se odlišují od konkurentů především kvalitou a designem. Do našich dárkových boxů "Vítej děťátko" jsme vybrali svíčky Voluspa. 

Značka Voluspa pochází z jižní Kalifornie. Značku založili Traci a Troy Arntsen v roce 1999 jako malý rodinný podnik. Začínali jako mnoho úspěšných značek - doma v garáži, v jejich případě tedy v kuchyni. Nyní svíčky Volupsa představují dostupný luxus - svíčky jsou uměleckým dílem a navíc používají kvalitní přírodní ingredience.

Design svíček je jedinečný, inspirovaný životem, rozlišnými kulturami.

Všechny vůně navrhuje a vyrábí Traci, která využívá svých botanických znalostí přírodních olejů, které získala za roky studia. Ingredience patřímezi ty nejkvalitnější - získávají je po celém světě. Používaná směs vosku je výsledkem dlouhé řady zkoušek a testů, při kterých se zkoumá jak čichový vjem, tak i kvalita hoření. Na svíčky je používán výhradně kokosový vosk, a to z jediného důvodu - hoří čistěji než svíčky s voskem sojovým. Knot je vyráběn ze 100% bavlny. Výroba svíček je na dnešní dobu neobvyklá, avšak my jí dáváme palec nahoru. V dnešní době se už málokdy vidí technika ručního lití z velkých džbánů, knoty se taktéž vkládají ručně.

Od začátků firmy bylo vytvořeno již více než 200 vůní poskládaných z více než 1000 ingrediencí jako je santalové dřevo a vybrané indické či evropské rostliny.

Pro více informací ohledně použití svíček Voluspa v našich boxech nás neváhejte kontaktovat skrze náš formulář

 

voluspa-mokara-scented-candle-VL-7218 762fd52e819db92b32bf0e65588b687a japonica-limited-edition-candle-panjore-lychee-127-309344