Na každém detailu záleží: Díl 2 - jak využít prázdný Moonbow box?

Kvalita, jednoduchý design, užitečnost a hezké výrobky jsou v srdci toho, co v Moonbow tvoříme. Snažíme se přinést to nejlepší a to platí jak pro produkty ve vašem Moonbow, tak pro box samotný. Jak jsme již zmiňovali, boxy vyrábíme z potahované lepenky. Po vyprázdnění takováto krabice perfektně poslouží v domácnosti nebo kanceláři a vytvoří tak funkční a přitom hezký doplněk.

 

Box na vzpomínky a fotky

Každý jistě vlastníme drobnosti, které si necháváme, ale nemáme pro ně místo. U mě to jsou většinou obrázky, které mi nakreslili malí rodinní příslušníci, fotky, dopis od rodičů, který mě o Vánocích dojal k slzám nebo třeba sošku, kterou jsem jednou dostala pro štěstí. Všechny tyto věci si zaslouží zvláštní místo, tak proč je neschovat do Moonbow boxu a mít tak všechny cenné vzpomínky na jednom místě?

           IMG_0200  IMG_0194  IMG_0208

Zorganizujte si volně povalující se drobnosti

Všichni zcela určitě víte o čem se bavíme...doma se nám povalují tužky, ovladače, kabely, lepící papírky, vosky do aromalamp. S Moonbow boxem všem těmto věcem pomůžete najít nový domov.

 

Zorganizujte si přihrádky

Takové skříňky a komody mohou být postrach. Jednou pro vždy si v nich ukliďte -

náramky, prstýnky, krabičky na šperky, sponky, šátky - vše bude zorganizované a navíc vám tento nový pořádek usnadní život.

 

Laky na nehty

Co se týká nás, máme doma jednu celou poličku plnou laků na nehty, odlakovačů a vatových tampónků. Zkusme všechny tyto drobnosti hodit do bílé krabice Moonbow a vždy, když bude potřeba, si jen krabici vezmete, zanesete do obýváku a můžete rovnou začít se svou manikůrou u vašeho oblíbeného seriálu.

 

Kancelářský pomocník

Kancelář je plná věcí, které nemají své místo a jen tak se povalují. Ukliďte si na stole, nepotřebné věci vyhoďte a potřebné uschovejte do krabice. Uvidíte, že se vám bude i lépe pracovat.

 

    IMG_0218 IMG_0215