Na každém detailu záleží: Díl 1 - zaostřeno na dárkový box

Na budování značky mě baví plno věcí. Tak zaprvé kreativita jede pořád na plné obrátky. Dokonce to někdy dojde až tak daleko, že mě nové věci napadají i ve spaní - pro takové případy mám u postele bloček a hned si všechno zapíšu, jinak ráno nic nevím. Popsané a poškrtané stránky s nápady jsem už dávno přestala počítat. Je to jeden nekončící proces.

Co bych ale chtěla vyzdvihnout je nadšení lidí, se kterými se denně potkávám. Tito lidé mi neskutečně pomáhají vytvořit značku, která bude přínosem pro opravdové lidi. Ptají se, zkoumají a pokládají dotazy, které by mě ani ve snu nenapadly. Jeden takový dotaz padl nedávno a na jeho základě vám budu nyní poskytovat zajímavé střípky a informace procesu tvorby boxů a Moonbow značky.

Naše dárkové boxy jsou luxusním a přesto dostupným prostředkem, jak můžeme lidem okolo nás vyjádřit, co pro nás znamenají. Věřím, že u dárků záleží na každém detailu.  Proto do našich boxů vybíráme zajímavé a kvalitní produkty, které si zaslouží být i krásně zabaleny. Vytváříme tak celek, který vypadá, jako byste nad ním strávili hodiny. A přitom je to tak jednoduché, perfektní dárek na pár kliknutí.

  Box1       IMG_9646-2

Co tedy můžete očekávat když si objednáte náš box?

Náš box má víko a skládá se z hladké lepenky potažené kvalitním papírem. Výroba těchto krabic je složitější, než výroba krabic z vlnité lepenky a proto také počítáme s vyšší cenou.

Krabici z vlnité lepenky většinou ihned vyhodíme nebo jednorázově použijeme. Moonbow boxy jsme vymysleli tak, aby byl užitečný jak obsah, tak i obal - opakovaně.

 

Co s prázdným dárkovým boxem podniknout?

Toto téma se mi tak líbilo, že si zaslouží samostatný příspěvek. Doporučuji přihlásit se k odběru newsletteru, aby jste již nikdy články a další novinky nepromeškali.

 

Jak jsou produkty v boxu chráněny?

Do našich boxů vkládáme hedvábný papír a barevný papírový fixační materiál.

Barvu fixačního materiálu používáme dle zvolených produktů. Produkty jsou díky těmto vychytávkám chráněny při převozu a zároveň drží v boxu na svém místě.

IMG_9652-2   IMG_9654-2

 

Saténové stuhy a ručně psané přání

Poslední třešničkou na dortu je naše ručně psané přání a saténová stuha, kterou je box ovázán. Při objednávce jednoduše napište do poznámky přání a my vám ho do boxu vložíme. Pokud nám text přání zapomenete napsat, nezoufejte. K boxu vložíme naši kartičku a vy si budete moci přání dopsat sami.

IMG_9677            IMG_9650-2